Rozvrhy skupinové výuky

 

Rozvrhy skupinové výuky

Rozvrhy skupinové výuky pro školní rok 2020/2021

 

Hudební obor

Hudebn nauka

  PHV1 PHV2 1. ročník 2. ročník 3. ročník 4. ročník 5. ročník
PONDĚLÍ   15:45 - 16:30
Tamara Císařová
Bory, tř.č. 51
15:00 - 15:45
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
13:10 - 13:55
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:05 - 14:50
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
15:55 - 16:40
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
16:50 - 17:35
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
ÚTERÝ   15:50 - 16:35
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:00 - 14:45
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
  14:55 - 15:40
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
17:40 - 18:25
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
 
16:45 - 17:30
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
STŘEDA       16:30 - 17:15
Lucie Gitterová
Skvrňany, tř. č. 10
14:35 - 15:20
Martin Šašek
Obchodní akademie, tř.č.17
16:35 - 17:20
Martin Šašek
Obchodní akademie, tř.č.17
17:30 - 18:15
Martin Šašek
Obchodní akademie, tř.č.17
ČTVRTEK     16:10 - 16:55
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
15:15 - 16:00
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
14:20 - 15:05
Martin Šašek
Bory, tř. č. 51
   
15:50 - 16:35
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
14:00 - 14:45
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
16:45 - 17:30
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
  14:55 - 15:40
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10
17:40 - 18:25
Anna Kuželková
Skvrňany, tř. č. 10


Skupinové praktikum

Skupinové praktikum – dechový orchestr
Skupinové praktikum – taneční orchestr    
Skupinové praktikum – kytarový soubor    
Skupinové praktikum – smyčcový soubor      
                                  Terezissimo piccolo
Skupinové praktikum – smyčcový soubor 
                                  Terezissimo
Skupinové praktikum – pěvecký sbor
Skupinové praktikum – „hudební dílna 1“
   
Skupinové praktikum – „hudební dílna 3“    
Skupinové praktikum – akordeonový soubor    

  

  

Výtvarná obor

 

p. uč. Darina Hejlová

     
     
     
     

 

p. uč. Ilona Peštová 

 

     
     
     

 

p. uč. Jakub Vainar 

     
     

 

Taneční obor

 

  1. skupina 2. skupina 3. skupina
       
       

 

Literárně-dramatický obor

  Přípravka
+soubor Thalia
Divadelní soubor
Sebranka
Pondělí    
Pátek