Ústřední kolo ve hře na kytaru
Seznam soutěžících - sólová hra
Soutěžící I. kategorie
Příjmení, jméno | Škola | |
1 | Slavíková Barbora | ZUŠ Václava Snítila, Mimoň |
2 | Slunečko Adam | ZUŠ Plzeň, Sokolovská |
3 | Šišák Johan | SZUŠ Slovácko, s. r. o., Uherské Hradiště |
4 | Šustr Vojtěch | ZUŠ Kralupy nad Vltavou, okr. Mělník |
5 | Balcarová Marie | ZUŠ Vysoké Mýto |
6 | Bodlák Tomáš | ZUŠ Jana Zacha Čelákovice |
7 | Boukalová Gabriela | ZUŠ Bedřicha Smetany Litomyšl |
8 | Cábová Anna | ZUŠ Český Krumlov |
9 | Durošková Agáta | ZUŠ Frýdek-Místek |
10 | Fleissigová Anna | ZUŠ Kladno |
11 | Gerner Michael | ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary |
12 | Grimmel Frederik | ZUŠ Otrokovice |
13 | Kiml Jan | ZUŠ Chabařovice, okr. Ústí nad Labem |
14 | Klimeš Václav | ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové |
15 | Kodešová Adéla Rút | ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4 |
16 | Kolář Richard | ZUŠ Šumperk |
17 | Koštejn František | ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary |
18 | Krpec Tobiáš | ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2 |
19 | Křemen David | ZUŠ Praha 9, Ratibořická |
20 | Marešová Kateřina | ZUŠ Pelhřimov |
21 | Maršálková Anna | ZUŠ Brno, Slunná |
22 | Mück Adrián | ZUŠ duchovní hudby Frýdek-Místek |
23 | Pokorná Petra | ZUŠ Jilemnice |
24 | Prušák Rudolf | ZUŠ Strakonice |
Soutěžící II. kategorie
Příjmení, jméno | Škola | |
1 | Smažinka Jan | ZUŠ Střezina, Hradec Králové |
2 | Stehno Martin | ZUŠ Ledeč nad Sázavou |
3 | Svobodová Johana | ZŠ a ZUŠ Bezdrevská , České Budějovice |
4 | Štroblová Claudie | ZUŠ Jana Zacha Čelákovice |
5 | Dvořáková Julie | ZUŠ Střezina, Hradec Králové |
6 | Hasík Jáchym | ZUŠ Václava Kálika, Opava |
7 | Heřmanová Petra | ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4 |
8 | Hrůza Lukáš | ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb |
9 | Jančová Emma | ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové |
10 | Kohoutová Kamila | ZUŠ Pardubice, Havlíčkova |
11 | Kolář Jan | ZUŠ Mohelnice |
12 | Kvapil Jan | ZŠ a ZUŠ Ústí nad Labem |
13 | Lukešová Anna | ZUŠ F. L. Gassmanna, Most |
14 | Nechanická Veronika | ZUŠ Semily |
15 | Pethsová Anna | ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové |
16 | Popová Poli | ZUŠ ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle |
Soutěžící III. kategorie
Příjmení, jméno | Škola | |
1 | Šarlinger Martin | ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň |
2 | Vodičková Veronika | ZUŠ Brno, Slunná |
3 | Bačina Radek | ZUŠ Kladno |
4 | Baloun Viktor | ZUŠ Česká Lípa |
5 | Beran Filip | ZUŠ Hlinsko |
6 | Blechová Kateřina | ZUŠ Kuřim |
7 | Davídková Josefína | SZUŠ spol. s. r. o., Havlíčkův Brod |
8 | Duroška Vincent | ZUŠ Frýdek-Místek |
9 | Hejdová Markéta | ZUŠ Kladno |
10 | Holub Vojtěch | ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek |
11 | Knor Tomáš | ZUŠ Rakovník |
12 | Kocourková Kristýna | ZUŠ Uničov |
13 | Kozáková Magdalena | ZUŠ Střezina, Hradec Králové |
14 | Kubátová Johana | ZUŠ Praha – Zbraslav |
15 | Kuťák Jaroslav | ZUŠ Třebechovice pod Orebem |
16 | Matoušek Karel | ZUŠ Teplice |
17 | Mraček Matyáš | SZUŠ Slovácko, s. r. o., Uherské Hradiště |
Soutěžící IV. kategorie
Příjmení, jméno | Škola | |
1 | Číhalík Kristián | ZUŠ Heleny Salichové, Ostrava - Polanka n/O |
2 | Dvorníková Nikola | ZUŠ F. X. Richtera Holešov |
3 | Chmiel Marek | ZUŠ Bohuslava Martinů, Havířov - Město |
4 | Jedlička Tomáš | ZUŠ Střezina, Hradec Králové |
5 | Kospachová Pavlína | ZUŠ Brandýs n. L. - Stará Boleslav |
6 | Kovaljov Alex | ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou |
7 | Louda Matyáš | ZUŠ Jilemnice |
8 | Mourková Markéta | ZUŠ Střezina, Hradec Králové |
9 | Nocarová Patricie | ZUŠ Ostrava - Poruba |
10 | Novotná Stanislava | ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice |
Soutěžící V. kategorie
Příjmení, jméno | Škola | |
1 | Sokolová Marcela | ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb |
2 | Šinerová Adéla | ZUŠ Nový Bor, okres Česká Lípa |
3 | Tomáš Ondřej | ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň |
4 | Vopalecká Johana | ZUŠ Pardubice, Havlíčkova |
5 | Wild Adam | ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb |
6 | Žáček Bohuslav | ZUŠ Ledeč nad Sázavou |
7 | Železo Zdeněk | ZUŠ Petra Ebena, Žamberk |
8 | Cahlíková Jana | ZUŠ Bedřicha Kozánka, Přerov |
9 | Čajanová Denisa | ZUŠ HARMONIE Zlín, s.r.o. |
10 | Duhová Sára | ZUŠ Střezina,Hradec Králové |
11 | Dvořák Jiří | ZUŠ Alfréda Radoka, Valašské Meziříčí |
12 | Dvořáková Lenka | ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant |
13 | Holar Daniel | ZUŠ České Budějovice, Piaristické náměstí |
14 | Kaňáková Michaela | ZUŠ Frýdek-Místek |
15 | Kinský Tomáš | ZUŠ Střezina,Hradec Králové |
16 | Klepetko Pavel | ZUŠ Evy Randové,Ústí nad Labem |
17 | Lédl Martin | ZUŠ Roztoky |
18 | Nováková Anastázie | ZUŠ Praha – Zbraslav |
19 | Pipek Jiří | SZUŠ spol. s. r. o., Havlíčkův Brod |
20 | Roudová Veronika | ZUŠ F. L. Gassmanna Most |
21 | Řáda Matěj | ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec |
Soutěžící VI. kategorie
Příjmení, jméno | Škola | |
1 | Sehnal Štěpán | SZUŠ D-MUSIC s.r.o., Kroměříž |
2 | Severa Patrik | ZUŠ Česká Lípa |
3 | Štěpánková Aneta | ZUŠ Náchod |
4 | Vrbová Kristýna | ZUŠ Uničov |
5 | Zlámalová Michaela | ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové |
6 | Buřvalová Karla | ZUŠ Bedřicha Smetany Litomyšl |
7 | Kolář Radomír | ZUŠ Mohelnice |
8 | Kuchař Vojtěch | ZUŠ Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka |
9 | Mariničová Adéla | ZUŠ F. L. Gassmanna, Most |
10 | Novák Filip | Gymnázium a Hudební škola hl. města Prahy, ZUŠ |
11 | Palovský Matouš | ZUŠ Leoše Janáčka, Ostrava - Vítkovice |
12 | Panáček Martin | ZUŠ Vítězslavy Kaprálové, Brno |
Soutěžící VII. kategorie
Příjmení, jméno | Škola | |
1 | Štaigl Vít | ZUŠ Mohelnice |
2 | Vavřinová Katka | ZUŠ Pardubice-Polabiny |
3 | Harcuba Tomáš | ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 |
4 | Herůdek Lukáš | ZUŠ Hodonín |
5 | Hřebec Václav | ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové |
6 | Kočka Lukáš | ZUŠ Hradec Králové, Habrmannova |
Soutěžící VIII. kategorie
Příjmení, jméno | Škola | |
1 | Srb Michael | ZUŠ Alfonse Muchy Letohrad |
2 | Štěpánová Tereza | ZUŠ Český Krumlov |
3 | Tvrdý David | ZUŠ Praha - Zbraslav |
4 | Baštúrová Alice | ZUŠ Kladno |
5 | Beňová Dorota | ZUŠ Střezina, Hradec Králové |
6 | Ceháková Lydia | ZUŠ Třeboň |
7 | Kozák Tomáš | ZUŠ Plzeň, Terezie Brzkové |
8 | Králíková Markéta | ZUŠ Ledeč nad Sázavou |
9 | Kunz Matěj | ZUŠ F. L. Gassmanna, Most |
10 | Mezerová Anežka | ZUŠ Brno, Vranovská |
11 | Novák Patrik | ZUŠ Fryderyka Chopina, Mariánské Lázně |
12 | Pilař Tomáš | ZUŠ Františka Antonína Šporka, Lysá nad Labem |
13 | Pískovský Vít | ZUŠ Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory |
14 | Rozsívalová Terezie Anna | ZUŠ Střezina, Hradec Králové |