Ústřední kolo ve hře na kytaru
Časový harmonogram
Harmonogram soutěže | |||
Malý soutěžní sál (budouva č. 8) | Velký soutěžní sál (Společenský sál) | ||
Pátek 19. 5. 2017 | |||
10:30 schůzka poroty | |||
11:30 slavnostní zahájení soutěže (Velký soutěžní sál) | |||
12:00 – 13:05 | soutěž I. kategorie (8) | 12:00 - 13:05 | soutěž III. kategorie (6) |
13:05 – 13:20 | porada poroty | 13:05 - 13:20 | porada poroty |
13:20 – 14:25 | soutěž I. kategorie (8) | 13:20 - 15:25 | soutěž III. kategorie (11) |
14:25 – 14:40 | porada poroty | 15:25 - 15:40 | porada poroty |
14:40 – 15:45 | soutěž I. kategorie (8) | 15:40 - 17:30 | soutěž IV. kategorie (10) |
15:45 – 16:00 | pauza porotu | 17:30 - 17:45 | porada poroty |
16:00 – 17:25 | soutěž VII. kategorie (6) | ||
17:25 – 17:40 | porada poroty | ||
18:15 Vyhlášení výsledků kategorie I.,III.,IV., VII. (Velký sál) | |||
Sobota 20. 5. 2017 | |||
8:30 – 9:35 | soutěž II. kategorie (8) | 8:25 – 9:45 | soutěž VI. kategorie (6) |
9:35 – 9:50 | porada poroty | 9:45 – 10:00 | porada poroty |
9:50 – 10:55 | soutěž II. kategorie (8) | 10:00 – 11:20 | soutěž VI. kategorie (6) |
10:55 – 11:10 | porada poroty | 11:20 – 11:35 | porada poroty |
12:15 Vyhlášení výsledků kategorie II.,VI. (Velký sál) | |||
12:45 – 14:15 | soutěž V. kategorie (7) | 13:15 – 14:35 | soutěž VIII. kategorie (5) |
14:15 – 14:30 | porada poroty | 14:35 – 14:50 | porada poroty |
14:30 – 16:00 | soutěž V. kategorie (7) | 14:50 – 16:10 | soutěž VIII. kategorie (5) |
16:00 – 16:15 | porada poroty | 16:10 – 16:25 | porada poroty |
16:15 – 17:45 | soutěž V. kategorie (7) | 16:25 – 17:30 | soutěž VIII. kategorie (4) |
17:45 – 18:00 | porada poroty | 17:30 – 17:45 | porada poroty |
18:30 Vyhlášení výsledků kategorie V.,VIII. (Velký sál) | |||
Neděle 21. 5. 2017 - Velký soutěžní sál (Společenský sál) | |||
8:30 – 9:00 | porada celé poroty | ||
9:00 – 9:50 | soutěž I. kategorie - kvarteto (1), soutěž II. kategorie - dua (4), trio (1) | ||
9:50 – 10:10 | porada poroty | ||
10:10 – 10:40 | soutěž III. kategorie - dua (3) | ||
10:40 – 10:55 | porada poroty | ||
10:55 – 11:30 | soutěž III. kategorie - tria (2), kvarteta (2) | ||
11:30 – 11:45 | porada poroty | ||
12:30 Vyhlášení výsledků kategorie I. (duo), II. (dua, trio,), III. (dua, tria, kvarteta) - Velký soutěžní sál (Společenský sál) Vyhlášení absolutního vítěze v sólové a komorní hře Předání speciálních cen poroty |
|||
13:00 Koncert vítězů - Velký soutěžní sál (Společenský sál) | |||
Ukončení soutěže |